Na vzdělávání Institutu Smyslové aktivizace je možné zažádat o finanční podporu Výbor dobré vůle Nadace Olgy Havlové, program Senior - http://www.vdv.cz/programy/senior/

V rámci vzdělávání Institutu Smyslové aktivizace nezajišťujeme ubytování, ani stravování účastníků kurzu.

Koncept Smyslová aktivizace na Slovensku

Koncept Smyslové aktivizace oslovil i naše kolegy ze Slovenské republiky. Ve spolupráci se Slovenskou komorou sociálnych pracovníkov a asistentov sociálnej práce se uskutečnily dva semináře ke Konceptu Smyslové aktivizace.

První seminář proběhl v září letošního roku na půdě Katolíckej univerzity v Ružomberku za osobní podpory doc. PhDr. Ireny Kamanové, PhD., MHA.

Druhý seminář se konal na sklonku listopadu, tentokrát na půdě VŠZaSP sv. Alžbety, v prostorách Ústavu MUDr. Pavla Blahu ve Skalici. Tento seminář osobně podpořil prof. PhDr. Michal Oláh, PhD.

Děkujeme všem zúčastněným za projevený zájem a zejména za možnost představit Koncept Smyslové aktivizace na Slovensku.

Osobní poděkování pak patří Mgr. Martine Ondrejkové a Ing.Mgr. Jarmile Pagáčovej, predsedkyni Slovenskej komory sociálnych pracovníkov a asistentov sociálnej práce, které byly hlavními organizátorkami těchto dvou seminářů.

Pro rok 2018 plánujeme i nadále ve spolupráci se Slovenskou komorou sociálnych pracovníkov a asistentov sociálnej práce šířit myšlenku konceptu Smyslové aktivizace na Slovensku.

Pro zájemce (zejména sociální pracovníky, ale i vedoucí zaměstnance geriatrických zařízení, zdravotnické pracovníky i pečovatele) se uskuteční úplně první kurz Smyslové aktivizace Level 1 v těchto termínech:

Modul 1: 16. -17.4.2018
Modul 2: 14. -15.5.2018
Modul 3: 11. – 12.6.2018

Kurz bude probíhat na VŠZaSP sv. Alžbety, v prostorách Ústavu MUDr. Pavla Blahu ve Skalici.

Cena tohoto kurzu je pro členy Slovenské komory sociálnych pracovníkov a asistentov sociálnej práce zvýhodněna. Bližší informace Vám poskytne Mgr. Martina Ondrejková na emailové adrese: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..


Přihlášení na kurz ZDE

Úspěšní účastníci základního vzdělávání Level 1 mohou pokračovat v nástavbovém vzdělávání v Level 2 v těchto termínech:
Modul 4: 8. -9.10.2018
Modul 5: 5. - 6.11.2018
Modul 6: 3. - 4.12.2018

Kurz bude probíhat na VŠZaSP sv. Alžbety, v prostorách Ústavu MUDr. Pavla Blahu ve Skalici.

Cena tohoto kurzu je pro členy Slovenské komory sociálnych pracovníkov a asistentov sociálnej práce zvýhodněna. Bližší informace Vám poskytne Mgr. Martina Ondrejková na emailové adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Uvedené kurzy povedou české lektorky, materiály ke studiu budou v českém jazyce.